חוות דעת

בואו לשמוע מלקוחותינו

איך אנחנו בסקרים?

מדדי סקרים

1 %
עיצוב
1 %
שירות
1 %
מחירים
אלי ( צפון )
מנכ"ל קסם הקראוון

אן מדיה בנו לנו אתר מדהים שמתאים בדיוק למה שרצינו, הם עיצבו לנו את האתר בצורה ובצבעים של הלוגו וצבעים שבחרנו, שמרו על סדר באתר ושלא יהיה יותר מדי מלל ממה שצריך, הוסיפו תמונות, סרטונים, כל מה שביקשנו תוך שמירה על מקצועיות ושירות מעולה לאורך כל הדרך, אנחנו חייבים להגיד שמאז שהחלטנו לבנות את האתר שלנו והוא פורסם בגוגל, הייתה עלייה במספר הלקוחות, כל זה היה במחיר ממש נוח ולא כמו הצעות אחרות שקיבלנו מחברות אחרות...
בקיצור, שירות מדהים, מקצועיות ותמיכה לאורך כל הדרך, וגם אחרי. תודה רבה אן מדיה! לחץ כדי לראות את האתר

מהדי ( חיפה )
מנכ"ל מהדי רכב - סוכנות ליסינג

יצרתי קשר עם חברת אן מדיה והחלטתי ליצור וידאו עסקי לסוכנות שלי, הם עשו את זה במקצועיות, מהירות ומחיר באמת מצחיק, הופתעתי לשמוע אפשר להגיד. לקח להם כמה שעות ליצור לי את הסרטון ובוקר למחרת הוא כבר חיכה לי במייל ומוכן לפרסום. כל זה ושירות מדהים אנשים נפלאים! לחץ כדי לראות את הוידאו.

בן ( מרכז )
בין שירותי שרברבות

אן מדיה בנו לי דף נחיתה. הם עשו את זה במקצועיות מדהימה, מהירות מטורפת ונחמדות יוצאת מן הכלל. יש הרבה חברות שצריכות ללמוד מאן מדיה לגבי השירות. באמת מדהים! לחץ כדי לראות את דף הנחיתה.

נתי ( מרכז )
נתי לודביק צילום מוטורי

הבנייה מהירה מאוד ואיכותית ביותר, השירות מקצועי ביותר ואני ממליץ בחום לכל מי שמחפש שירות מקצועי ואיכותי. לחץ כדי לראות את דף הנחיתה.

אליצור ( אשדוד )
אליצור דוראל - ייעוץ עסקי וקואצ'ינג.

שירות מושלם. זה כולל מקצועיות ברמה מדויקת, מהירות ביצועית מפתיעה, אדיבות ובמילה אחת: אלופים. לחץ כדי לראות את דף הנחיתה.

יפית ( צפון )
מנהלת אומן גלריה - תכשיטים בעיצוב יד

נועם והצוות שעובד איתו הם חבורה של מקצוענים! יודעים את העבודה ועושים אותה על הצד הטוב ביותר, נענים בשימחה לבקשות והתמודדו בהצלחה עם כל אתגר שהצבתי בפניהם. רמת השירות והזמינות שלהם היא מעל ומעבר, תמיד מתייחסים במהירות, באדיבות וכל שאלה או בעיה מתקבלת אצלם בברכה. אין לי ספק שהחבר'ה האלה יגיעו רחוק וגבוה בתחום שלהם. איך אמרתי להם לא פעם - תותחים!!

בין לקוחותינו?

השאירו לנו ביקורת

האתר נבנה על ידי אן מדיה | כל הזכויות שמורות 2022 Ⓒ