דף נחיתה

כרטיס ביקור דיגיטלי

השירותים שלנו > דף נחיתה

מהו דף נחיתה?

דף נחיתה הוא כרטיס ביקור דיגיטלי. זהו בעצם דף אינטרנטי המכיל מידע בסיסי על העסק שלכם, בדיוק כמו כרטיס ביקור. בעזרת קישור שניתן לשלוח בפלפורמות השונות, יוכל הלקוח להגיע ולקבל את כל המידע על העסק שלכם בלחיצה אחת.

אי אפשר היום לגלול במשך דקה בפייסבוק מבלי לראות פרסומת לדף נחיתה, אז מה זה ולמה זה כל כך פופולרי? דף נחיתה זה עמוד אינטרנט אחד שכולל בתוכו בקצרה על העסק שלכם, פרטי התקשרות עם העסק שלכם ואולי קצת תמונות או סרטונים, בניגוד לאתר – יש בו מעט מידע. באתר יש מידע מקיף על האתר שלכם ועוד המון פונקציות. בהמשך נפרט על אילו סוגי עסקים צריכים אתר או דף נחיתה

לא בדיוק, אתר הרבה יותר מפורט ומשוכלל מדף נחיתה, כולל הרבה יותר תוכן, עיצוב, הכנסה לגוגל ועוד… אבל דף נחיתה זה אופציה מצויינת לפרסום קל, משהו שלא לוקח הרבה זמן ולא צריך הרבה תוכן, המטרה שלו היא לתת קצת מידע אודות העסק שלכם, בניגוד לאתר שהמטרה שלו היא להציג את כל מה שהעסק שלכם מציע

עיצוב

עיצוב מרהיב שמותאם לעסק שלכם ולצבעים שתבחרו. עיצוב מקצועי תוך שמירה על פונקציה מלאה של דף הנחיתה ונגישות למשמתמש, מכל פלפורמה.

זמני בניה מהירים במיוחד

זמני הבנייה של דף נחיתה ( כרטיס ביקור דיגיטלי ) הם בדרך כלל בין 3 - 14 ימי עסקים, לרוב אנחנו מסיימים עד 5 ימים, אחרי תיקוני לקוח אם יש.

מחירים ללא תחרות

אנחנו באן מדיה מאמינים שאין טעם לגבות מחירים גבוהים כל כך, סה"כ אנחנו רוצים לעזור לבעלי עסקים, לא להכביד עליהם. לכן אנחנו שומרים על מחיר נמוך.

רשתות חברתיות

חיבור מלא אל פרטי העסק שלכם כמו טלפון, מייל וכמובן רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטרגם, דף הנחיתה יהיה מחובר לכל הנכסים שלכם.

הפתרון המושלם במחיר המינימלי

לבנות דף נחיתה זה אחד הדברים הכי טובים שאפשר לעשות בשביל העסק שלכם, זה מראה על מקצועיות, על חיבור להווה בגלל השימוש באינטרנט. כמעט ואין היום עסקים בלי נוכחות דיגיטלית ודף נחיתה זו אחת הדרכים הטובות לבסס נוכחות דיגיטלית במחירים משתלמים לכל כיס. בואו תנצחו את המתחרים שלכם, דברו איתנו.

האתר נבנה על ידי אן מדיה | כל הזכויות שמורות 2022 Ⓒ