הבלוג שלנו

מוזמנים לקרוא וגם להגיב

אן מדיה

יצירת מדיה דיגיטלית

30/12/2019| זמן קריאה: 2 דקות

למה בכלל צריך אתר אינטרנט?

תנו לי להתחיל בהקדמה קצרה:
העולם המודרני של היום הוא לא מה שהיה פעם, היום הכל נגיש במרחק של לחיצת כפתור, כל מה שאי פעם תרצו לדעת, תמצאו באינטרנט, מהמשקל הממוצע של פיל צעיר או מבוגר ועד הגובה של מגדל אייפל. לפני שנתחיל בסיבות המרכזיות למה על עסק צריך אתר משלו, ניתן לכם לחשוב על אתרים יפים ומכובדים של חברות גדולות, כמו אתרי חדשות, חברות רכב, Amazon האמריקאי ועוד…

הסיבות המרכזיות לבניית אתר:

1. הלקוחות מחפשים אותך 🔍 🧐 הלקוחות מחפשים מידע עליך. הם מחפשים כל הזמן, גם כשאינך מודע לכך. החיפוש חייב להותיר רושם חיובי. סיטואציה: לקוח נחשף לשירותיך או לחילופין מקבל המלצה עליך כנותן שירות בתחום שלך. במקביל, הוא קיבל המלצות גם על שני מתחרים שלך. השלב הבא מבחינתו – התרשמות מכל אחד מכם. מה הדרך המהירה והנוחה מבחינתו לעשות את זה? לחפש אותך באינטרנט (כנראה בגוגל) ולקבל תמונה כללית. הבחירה בין דף מידע באינדקס כלשהו או עמוד פייסבוק לבין אתר תדמית שהוא כל כולו של העסק – די ברורה.

2. אתר אינטרנט משדר אמינות ✔️ בהמשך לסיבה מס’ 1, הלקוחות מחפשים חיזוק לכך שיש על מי לסמוך, שהאדם / חברה / ארגון שעומד מנגד מייצג משהו מסודר ואמין. אתר תדמית לעסק בהחלט משרת את המטרה הזו, בעיני הלקוח המודרני הדבר מקנה תחושת רצינות וביסוס של העסק, ושלילת האפשרות שמדובר במשהו חובבני וארעי. חשבו על השחקנים הגדולים בכל תחום שבו אתם הלקוחות. האם הייתם עובדים איתם כאשר הייתם מחפשים את שם החברה ברשת ומוצאים לא יותר מעמוד פייסבוק?

3. אתר אינטרנט הוא הקטלוג הטוב ביותר 🛒 בעבר היו סוכני המכירות יוצאים לפגישות עם תיק מלא בכל טוב: עלונים, קטלוג מוצרים, אלבומי תמונות ועוד. אך מה קורה כאשר מוצר חדש נכנס? מדפיסים גרסה חדשה של הקטלוג + עלונים + מגנטים? ואם בכל חודש נכנס מוצר חדש או שירות חדש? כמובן שהרבה יותר נוח להיכנס למערכת הניהול של אתר האינטרנט, לעדכן מוצר חדש ולשמור. ואם מחר מוצר אחד יורד מהפרק – נוריד אותו מהאתר. הקטלוג האינטרנטי תמיד מעודכן, בקלות. הוא נגיש ללקוח הפוטנציאלי מהמשרד שלו, מהספה בסלון ומכל מקום. כמה פעמים קרה לכם שדיברתם עם לקוח שביקש המלצות / דוגמאות לעבודות? מה יותר נוח מלהפנות אותו אל האתר שלנו לצפייה בקטלוג וקבלת מידע נוסף? אתר אינטרנט הוא הקטלוג הטוב ביותר מפני שהוא מציג מקסימום נוחות, לך וללקוחות.

רוצים לשמוע עוד?
השאירו לנו פרטים בקישור הבא, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם:

https://www.N-media.co.il/leaveinfo

דברו איתנו, אן מדיה:
אתרנו: www.N-media.co.il ℹ️
טלפון: 052-570-3682 🤙
מייל: Nmedia19@gmail.com 📧

שתפו את הפוסט:

Share on facebook
פייסבוק
Share on twitter
טוויטר
Share on telegram
טלגרם
Share on whatsapp
וואטסאפ

האתר נבנה על ידי אן מדיה | כל הזכויות שמורות 2020 Ⓒ